Chcete se poradit se svým technikem? Stáhněte si PDF s informacemi
Stáhnout PDF

Otevřená technologie
PRO VÝVOJÁŘE SMART CITY

SMART–LIGHT KIT
Byzance je primárně Hardware R&D Startup,
a nepouští se do vývoje aplikací a velkých cloudových služeb. Možná právě vy to umíte, ale chybí vám ten správný parťák!

ŘÍDÍCÍ HARDWARE

HW tvoří základní modul jménem IODA_G3, jde o třetí generaci průmyslové IoT vysoce integrované desky postavení na ARM Cortex®-M4 procesoru s OS Byzance. Základem Byzance Embbeded OS je Mbed™. Modul je osazen na nosné desce periferiemy schopné obsluhovat DALI předřadník, relé a externí sondy a další periferie dle potřeby.
Byzance poskytuje komunitě vývojářů Hardware a software pro chytré lampy pod otevřenou licencí.
Koncept chytrého osvětlení je postaven na IoT platformě pro vývojáře Byzance.
S použitím nástrojů, Cloudu a HW lze postavit vlastní osvětlení pro svou obec. Podporujeme a snažíme se o co nejširší integraci s nástroji a aplikacemi třetích stran.

On Premise nebo SaaS

Server, který bude vše obsluhovat muže být instalován jako aplikace na váš vlastní server od Azure až po AWS. Pro komunitní vývojáře je možné aplikaci instalovat i na maličké Raspberry Pi. Podporujeme Linux, OSX i Windows 7 a vyšší.

Vizuální programování Cloudu

O čem vývojáři používající NodeRed vždy snili je tady... Blocko je moderní vývojářský nástroj, jak vizuálně programovat interakci mezi HW a Cloud službami. Bylo vyvinuto specificky pro svět IoT, a tak postrádá některé funkcionality a integrace jako je například v nástroji Integromat nebo IFTTT, ale bylo určeno pro průmyslové a masové řízení IoT.

Bločky lze použít hotové, nebo si napsat svépomocí Javascriptu / TypeScriptu. Výsledné schéma bločků je poté možné okamžitě nasadit na server a vykonávat požadované operace.

Více informací na stránce věnující se Blocku

Jak funguje MESH?

Je to jako tichá pošta - taková lepší tichá pošta...

Díky tomu není třeba stavět nové datové sítě, nebo jiné kabelové rozvody. Dle zvolené modifikace jsou lampy individuálně nebo ve skupinách připojeny na server, odkud je můžete ovládat. Můžete mít server vlastní nebo využít námi připraveného řešení, kde není třeba nic nastavovat. Vše je tak snadné, že na jejich správu nepotřebujete jediného IT technika.

Všechny možnosti instalace:

individual
Úprava tištěného spoje na míru přesně dle potřeb. Vaše logo a technické podklady pro certifikaci nejsou problém.
Udělám si to sám
Ideální situace. Předáme vám dokumentaci. Vývojové kity i programovací nástroje. Od SW úpravy až po Cloud to bude na vás.
Chci vše na klíč
Za běžných okolností vás odkážeme na jednoho z mnoha integrátorů. Pokud přesto budete chtít výlučně naší podporu, jsme připraveni.
Máme integrátora
Váš integrátor dostane technickou podporu, školení, testovací hardware i nástroje. Nebudeme narušovat důvěru mezi vámi a vašim dodavatelem.
SMART–LIGHT KIT

Postaveno na Byzance.

Moderní IoT platforma s vlastním hardware.

Byzance kombinuje ty nejlepší dostupné technologie a snadnost při ovládání a tvorbě IoT aplikací. Díky zaměření na maximální jednoduchost integrace a co nejširší kompatibilitu stavíme plný ekosystém, který dokáže sdílet  informace o projíždějící sanitce a nastavit světelný koridor směrem k nemocnici.

Naše otevřené API umožňuje zapojení dalších vývojářů, napojení na další informační a IoT systémy.
Více informací o Byzance

Napište a získejte zkušební provoz zdarma

Zpráva