click

O nás

Jsme Byzance – technologická laboratoř pokročilé automatizace vyvíjející sadu nástrojů pro návrh, vývoj a správu internetu věcí (IoT) pro průmyslové využití. Nevyvíjíme chytrou pračku, ani chytrý městský mobiliář. Vyvíjíme portfolio nástrojů a hardwaru, aby s nimi naši zákazníci bez problémů vyvíjeli jejich vlastní chytré věci.

Ucelené portfolio IoT produktů

Služba přinášející komplexní IoT do malých a středních firem

Otevřenost, podpora, bezpečnost a prostředí pro komunitu

Razantní úspory nákladů a času i pro velké firmy

 

Naše portfolio cloudových nástrojů, včetně vlastního webového IDE a předpřipravených součástí (knihovny, komunikační standardy), umožní i začínajícím programátorům postavit celé workflow IoT na průmyslové úrovni. Využít pro to můžete jednoduchého Drag & Drop rozhraní, GUI pro ovládání myší i dotykem či týmové psaní vlastních REST API požadavků v Java-scriptu a programů pro ARM procesory. Záleží jen na vás, jak komplexní má výsledný produkt být a co od něj očekáváte.

Akademický původ

Jsme hrdý startup, který je složený téměř výhradně ze studentů a absolventů ČVUT, a to nejen Fakulty elektrotechnické. Od výpočtů a firemních analýz na katedře ekonomiky až po kompletní návrh hardwaru absolventů z katedry kybernetiky. Na těchto silných základech stavíme budoucnost internetu věcí.

Odebírání novinek z Byzance

Chcete mít přehled o dění v Byzance? Registrujte se a získejte novinky přímo do e-mailu.